Archive for the ‘já’ Category


Bububu!

Impérium se rozhodlo natočit pokračování svého epického propadáku „Akce Fénix”. Žánrově stále nevybočuje z hranic sci-fi, komediální prvky střídají tragické v rychlém zmateném střihu a režisér je zřejmě zfetovaný.

Pro umocnění atmosféry a zdůraznění nebezpečnosti hlavních aktérů, jsem byl přidán i já. Pravděpodobně jako jeden z temné strany, jehož dotek proklíná.

(dále…)

Vzpomínka na Mášenku (2004)

Ještě dnes si dokážu vzpomenout, a skoro až cítit v dlani, jak rychle ji tlouklo srdce. Reportéři z rakouského časopisu NEWS se mnou dělali rozhovor o transportech prasat. Potom se chtěli podívat do nějakého prasečáku a tak k jednomu přijeli a zeptali se, jestli si mohou natočit, jak to vypadá uvnitř. Nepustili je. Řekli, že jedou na nějakou party a chtěli by si upéct selátko. Prodali jim malé, roztřesené cosi. Mášenku.

(dále…)

bRt5875%35sf#TT, řekla policie.

V červnu 2008 jsem byl, společně s několika blízkými, v Praze před rakouskou ambasádou. Chtěli jsme aspoň takto podpořit aktivistky a aktivisty, na které zaútočila rakouská policie. Obvinění ze zločinného spiknutí a vytvoření zločinecké organizace mi přišlo tak blbé, že jsem přispěl a poslal přes ambasádu vyšetřujícím orgánům DVD s mými akcemi v Rakousku. Když už blbnou, ať to mají mezinárodně.

Dnes jsem součástí spisu. Zmínky o mé osobě v telefonátech mezi rakouskými aktivisty, v mailech, které u nich zadrželi (pro jejich neopatrnost vycházející z falešného pocitu bezpečí), přihlášení se ke spolupráci s mou osobou v případě Respektiere a Sabotiere na jejich webech a podobně. Součástí spisu je i několikastránková zpráva, kterou o mé osobě vypracoval Útvar pro odhalování organizovaného zločinuEvil

Asi jsem se stal podezřelým zločinným spiklencem v mezinárodní zločinecké organizaci. Hm. Roztomilé.

(dále…)

Prostě rozbitá držka (březen 2008)

Bylo to v Rakousku při rešerši v dvoupatrové hale, odkud jsem doufal, že vezmeme i několik slepic. Měl jsem náročný týden, za sebou několik hodin za volantem, den předtím jsme byli asi v pěti objektech v Německu i v Rakousku a tohle byl tu noc druhý objekt. To, co se stalo, bylo mou neopatrností a snad i důsledkem mé celkové únavy. Nedokázal jsem se zastavit, málo spal a hodně pracoval.

(dále…)

Trestní stíhání za obhajobu ALF a Justice Department

21. 3. 2006 bylo proti mně zahájeno trestní stíhání podle par. 160 odst. 1 tr. řádu jako obviněného za spáchání tr. činu schvalování trestného činu dle par. 165 odst. 1 tr. zákona (uf!) s možností odnětí svobody až v délce jednoho roku.

(dále…)

Tady se nezabíjí, tady se kožkuje (září 2004, leden a říjen 2005)

sejmout00071

(dále…)