Archive for the ‘averze, kritika,echte’ Category

Důvodem k této rubrice není propagace zde uvedených textů, ale propagace tolerance k jiným názorům. Nemyslím, že je třeba střílet se za nesouhlas, averzi, kritiku nebo echte. (Echte jsem si pojmenoval cosi, co není ani kritikou (kritika vyžaduje znalost tématu), ani averzí, je to prostě echte.)

Pride and Prejudice (videa)

Jmenujeme se Pride and Prejudice, jsme parta nevybouřených mladých žen, nemáme rádi Michala Kolesára a tohle je náš první počin! (dále…)

Iracionalita.tv (Rudi Baiyun)

Po jednom koncerte v Bratislave, som k práve zakúpenej epke Lakmé dostal ako bonus Firestorm. K jeho obsahu sa nebudem vyjadrovať, aj keď by som si veľmi rád doprial nejaké tie uštipačné poznámky k tvorcovi väčšne najradikálnejšiemu z najradikálnejších - nechám si to na neskôr. Zamieram sa najmä na osobu Michala Kolesára a projekt Realita.tv a keďže nemám čas čítať všetky materiály, ktoré kedy splodil(i), budem vychádzať len z textov uverejnených vo Firestorme a tiež z predpokladu, že čitateľ/ka spomínané texty vo Firestorme čítal.

(dále…)

Realita, vegani a ti ostatní (Pride and Prejudice)

Tento článek vznikal na několikrát. Byla tu verze čistě nasraná a nekompromisní ( :D ), verze umírněná s důrazem na zachování jistých morálních i slohových předpisů, verze plná cizích slov, citací a vyřčených otázek bez odpovědí. Nakonec z toho vylezlo něco, co by mi moje češtinářka obila o hlavu, co je podle mého srozumitelné všem a co mezi řádky nabízí prostor pro jakýs takýs kompromis. A nasraní tu budou zas jenom ti ostatní.

(dále…)