Veggie Parade, Kolektiv pro zvířata, GreenAction

Jedna pozvánka na akci a info o dvou webech.

veggie

Veggie Parade
Celá akce je pojata jako oslava ve snaze o přemostění propasti mezi vegany, vegetariány a těmi, kteří ještě živočišné produkty konzumují či jinak využívají. Pojďte s námi veřejně podpořit ty, kteří nemají šanci mluvit za sebe. Dejme němým tvářím hlas a ukažme, že nejsme lhostejní k jejich utrpení. Zhruba dvouhodinový pochod Prahou s hudbou a transparenty je skvělou příležitostí ukázat dobrou vůli. Neodmyslitelnou součástí celé akce, která je pojata jako streetparty, jsou veganské ochutnávky, informační materiály, tematické stánky, masky, hudební nástroje, živá hudba a sound systémy. Těšit se můžete rovněž na netradiční veggie after party, podpořenou skvělými kapelami a DJ’s.

kolektiv

Brněnská skupina Kolektiv pro zvířata (KPZ)
Snažíme se propagovat nekonzumní životní styl bez krutosti ke zvířatům - veganství, respekt k přírodě, recyklaci, solidaritu s lidmi a alternativy ke kapitalismu.

banerga

GreenAction
Green Action je informační web, který si klade za cíl informovat v češtině o environmentálním aktivismu a přispět tím k povědomí o aktivismu obecně. V České republice je environmentální aktivismus již téměř vymizelým fenoménem. Aktivismem rozumíme nezprostředkované a neplacené jednání lidí nebo skupin. Proto za aktivismus nepovažujeme pokusy zprostředkovaného jednání „odborníků”, protože každý by měl mít právo být vyslyšen.

This entry was posted on Středa, Duben 27th, 2011 at 14.25 and is filed under odjinud. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.