Jawne uwolnienie VII. (Wrzesień 2007)

10 kurczaków uratowano od bezsensownego cierpienia i śmierci. Przewiezione zostały do nowych, bezpiecznych domów, w których żyć będą w trawie i słońcu, będą mogły rozprostować skrzydła i biegać, a słabszy będzie miał możliwość uciec przed silniejszym.

Przekaż to innym.

——————————————————————————————-

Mógłbym żyć nadzieją, że któregoś dnia wszystko się zmieni i marzyć o lepszej przyszłości. Chodzi o to, że… co ze zwierzętami, których życie jest zagrożone w tym momencie?

Mogę być pełen współczucia i żalu, gdy ktoś traktuje zwierzęta jako swoją własność - tak jakby nie były zdolne do samodzielnego życia, co brzmi niedorzecznie - jednakże ja muszę je w tej sytuacji pozostawić. Tak mówi prawo.

Odpowiedź jest równie prosta co pytanie. Jeśli prawo stoi w sprzeczności z życiem, co jest ważniejsze, życie czy prawo? Życie.

This entry was posted on Sobota, Září 12th, 2009 at 10.27 and is filed under jawne uwolnienie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.