Галерија Дома :: Влези
 


michalkolesar.net :: Албум листа ::
Галерија Дома > Investigations: Factory farming > Broiler (mom and dad)
Кликни за целосна големина на сликата
_MG_1416.jpg _MG_1417.jpg _MG_1418.jpg _MG_1419.jpg _MG_1420.jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 0.8 / 5 with 4 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е