Галерија Дома :: Влези
 


michalkolesar.net :: Албум листа ::
Галерија Дома > Investigations: Factory farming > Turkey
Кликни за целосна големина на сликата
_MG_2173.jpg _MG_2174.jpg _MG_2175.jpg _MG_2176.jpg _MG_2177.jpg
Отцени го фајлот (отценките се : 2.5 / 5 with 2 votes)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е