Cirkusy, Escada a Tofu

Jen krátká zpráva o třech nových aktivitách, které bych rád aspoň takto podpořil.

Tofu Ethic

Informační web nabízející ke stáhnutí dokumenty, knihy, krátká videa apod. k tématu ochrany zvířat, veganství, ekologie a zdraví.

2

Stop cirkusům se zvířaty

Postupne sa chystáme na tomto webe zverejňovať informácie týkajúce sa cirkusov, ktoré pri svojich predstaveniach využívajú zvieratá. Budeme sa snažiť priniesť hlavne informácie o slovenských a českých cirkusoch, ale aj iných, ktoré pôsobia v týchto končinách. Samozrejme aj informácie zo zahraničia. Chceme sa sústrediť hlavne na videá a propagačnú činnosť, aby bol tento web výborným zdrojom pre ľudí, ktorí chcú niečo podniknúť proti cirkusom v ich mestách, aby mohli posunúť texty a tento web (napríklad na letákoch) vo svojom okolí pre ľudí, ktorí sa chystajú navštíviť cirkus so zvieratami.

liongr2

Escada Czech

Každou sobotu demonstrace proti obchodnímu řetězci ESCADA. Ve svém sortimentu nabízí Escada oblečení z pravých kožešin nebo s kožešinovými aplikacemi. Více informací o kampani Escada: www.antifur-campaign.org

Fotografie z první demonstrace zde

Blžší info o demonstracích a kontakty zde

Otevři oči!

This entry was posted on Pondělí, Srpen 3rd, 2009 at 8.03 and is filed under odjinud. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.